Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty. Nasze przedszkolaki również chciały podziękować w tym dniu, swoim ukochanym paniom i pracownikom przedszkola za uśmiech, życzliwość i trud włożony w ich wychowanie, za opiekę, dobre rady, czyste sale, wszelkie naprawy oraz smaczne posiłki.

Słowa tych podziękowań zawarte były w wierszach, piosenkach i tańcach, przygotowanych przez dzieci z grupy Kotki . Za ciekawy i udany występ przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Po części artystycznej, głos zabrała pani dyrektor, dziękując za serce, które wszyscy pracownicy wkładają w swoją pracę, za osiągnięcia, za kreatywność, entuzjazm i uśmiech na twarzy. Na zakończenie tej miłej uroczystości pani dyrektor życzyła wszystkim zdrowia, pomyślności i radości z wykonywanej pracy oraz powodzenia w życiu zawodowym i osobistym.

Przedszkolaki, które tego dnia wyglądały bardzo elegancko i od rana wręczały swoim paniom kwiatki i laurki, po oficjalnej części złożyły wspólnie życzenia w postaci wierszyka:

„Naszym Paniom dziś składamy słoneczne życzenia:

zdrowia, szczęścia i radości, i marzeń spełnienia…”

 

Opublikował(a): Administrator Strony Data publikacji: 03-11-2024 07:51

Na skróty